О нас Доставка Оплата Сервис и Гарантия Контакты Кабинет

10:00 - 17:30 (пт. - до 17:00); суббота: 11:00 - 14:00; воскресенье: выходной

Оплата

 Інтернет магазин «88» постійно шукає нові форми оплати товарів, щоб робота з нами була максимально простою і вигідною для Вас, але просимо Вас з розумінням поставитися до певних складнощів, які виникають у компанії при необґрунтованих відмови від отримання товару. Ми несемо значні витрати пов'язані з логістикою та поверненням товарів дистриб'юторам, а в ряді випадків, за умовами постачання, ми не можемо повернути товар постачальнику, що робить дуже скрутним підтримання низьких цін у нашому магазині. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ І Сподіваємося на довготривале СПІВРОБІТНИЦТВО !!!!!!

     Ціни: Ціни на товари змінюються через зміну курсу долара. Ми не змінюємо ціну на товар протягом 2 днів (включаючи дату замовлення), лише якщо замовлення зроблено через кошик. На товари замовлені в 1 клік ціна змінюється відповідно до курсу долара. Ви завжди можете оплатити замовлення на банківські картки та, таким чином, зафіксувати ціну товару, який зможете забрати у будь-який зручний час.

На сьогодні ми можемо запропонувати такі форми оплати:

 У точці видачі товару

Ви можете здійснити оплату через мобільні програми на карти Піватбанку, Монобанку, Альфа банку в точці видачі товару, при отриманні заздалегідь оформленого Вами замовлення.

У разі замовлення товару, який відсутній на складі компанії, необхідно зробити передоплату у розмірі 10% вартості замовлення. У разі необґрунтованої відмови від отримання товару передплата не повертається.

Ми знаходимося за адресою м. Київ. пр-т академіка Корольова, 11, оф. 228

Оплата провадиться виключно у національній валюті за курсом, визначеним на момент замовлення. На підтвердження оплати видається товарна накладна із зазначенням суми оплати (товарний чек).

 Visa\MasterCard

Оплачуйте покупку за допомогою банківських карток Visa/MasterCard

Переказ на картку Приват Банка 4246 0010 0421 4908 Ключ до рахунку (Шкляренко Дмитро Олександрович) 

Переказ на картку Монобанка  4441 1144 4119 3537 (Шкляренко Олександр Васильович) 

Переказ на картку Альфа-Банка 4102 3212 5521 9858 (Шкляренко Олександр Васильович) 

Оплата при отриманні у відділенні служби доставки - "Накладним платежем"

Післяплатою товари вартістю до 500 грн не відправляються. На товар, ціна якого перевищує позначку 500 грн., потрібна передоплата у розмірі вартості доставки в обидві сторони + 2% вартості товару. В окремих випадках магазин має право вимагати 100% передоплату товару. У разі необґрунтованої відмови від отримання товару передплата не повертається. Сума післяплати зменшується на суму зробленої передоплати.

Клієнт оплачує доставку товару та зворотну доставку грошей.

 Безготівковий розрахунок

   Для юридичних осіб: після прийому замовлення менеджер виставить Вам рахунок для сплати. Усі необхідні документи (оригінал рахунку, товарна накладна) будуть доставлені разом із замовленням.

   Для фізичних осіб СПД: після прийому замовлення ми надамо Вам рахунок, який Ви зможете сплатити у відділенні будь-якого банку.

Оплата через PayPal

Сплачуйте покупку через сервіс PayPal. Вкажіть свій PayPal-аккаунт у замовленні та наш менеджер сформує Вам рахунок на оплату через систему PayPal.